Dealer Info

ONS TEAM

ONS TEAM

 

Wil je graag contact met ons opnemen? Contacteer ons op het volgende adres:

Silver Lake Harley-Davidson
Winkelom 85
2440 Geel
België

informatie@silverlakehd.be

Tel.: +32 14 59 12 70
Fax: +32 14 59 45 80

Of contacteer een van onze volgende medewerkers:

 

Bart Van Gastel & Bea Van Rymenam

Dealer Owners

Bart@silverlakehd.be      Bea@silverlakehd.be

 

Jimmy Dahmani
Dealer Operator/General Manager
Motorcycle Sales, Finance, Insurance
jimmy@silverlakehd.be

 

Robbe Helsen
Motorcycle Sales, Finance, Insurance
robbe@silverlakehd.be

 

Eric Emmers
Parts & Accessoires
eric@silverlakehd.be

 

Eric Emmers
Service & Warranty
service@silverlakehd.be

 

Harry Goossens
Motorclothes & Lifestyle
kleding@silverlakehd.be